Szukaj połączenia osobowego:

Rejs z:
Rejs do:
 

  • Zamów bilet na prom

Kursy Walut


  1 EUR
4.2162 PLN  

  1 GBP
4.7778 PLN  

  1 USD
3.4214 PLN  

  1 DKK
0.5660 PLN  

  1 NOK
0.4439 PLN  

  1 SEK
0.4179 PLN  

2018-03-16   054/A/NBP/2018
Przelewy24.pl

O firmie


Y5 Sp. z o.o. - Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży transportowej powstały serwisy taniePromy oraz tanieCargo, za pośrednictwem których mogą Państwo szybko i sprawnie kupić bilety pasażerskie oraz bilety cargo na promy. Bilety kupione w naszej firmie dają gwarancję bezpiecznej i komfortowej podróży do najważniejszych portów Morza Bałtyckiego i w rejony Morza Północnego. Dodatkowo wprowadziliśmy na lokalny rynek usługę mobilnej myjni parowej. Zgrany zespół i profesjonalne podejście do zapotrzebowań klienta dają szerokie możliwości rozwoju. Serwis taniaMyjnia ciągle się rozwija i rozbudowuje.

Nasze marki

  • Y5 Sp. z o.o.
  • tanieCargo.pl
  • taniePromy.pl
  • transport.fm

Płatności


Wszystkie płatności obsługuje firma Przelewy24
 

Serwis Przelewy24 to lider na polskim rynku płatności internetowych. Przelewy24 oferują największy wybór kanałów płatności na rynku.

 

 

 


Oferowane metody płatności
 

Serwis Przelewy24 pośredniczy w przekazywaniu płatności pomiędzy Sprzedawcą a Kupującym, umożliwiając tym drugim następujące metody zapłaty: 

zobacz regulamin Przelewy24

 Kup teraz - zapłać później
 

FerBuy to funkcjonujący w Polsce od kwietnia 2013 roku alternatywny sposób dokonywania płatności w Internecie. Spośród innych rozwiązań wyróżnia go termin, w którym klient dokonuje płatności za zakupiony produkt. Kupujący najpierw otrzymuje towar, dopiero później dostaje fakturę oferującą dwie możliwości spłaty. Może ją uregulować w całości, w ciągu 14 dni, lub rozłożyć płatność w elastycznym systemie ratalnym.

 

Główne zalety FerBuy:

zobacz więcej informacji o FerBuy

 


drukuj
Unity line DFDS TT Line Scandlines Stena Line Color Line Fjord line Polferries Viking Line Tallink Silja Line Brittany ferries Faergen
grupa: Y5
To top