Szukaj połączenia osobowego:

Rejs z:
Rejs do:
 

  • Zamów bilet na prom

Kursy Walut


  1 EUR
4.2162 PLN  

  1 GBP
4.7778 PLN  

  1 USD
3.4214 PLN  

  1 DKK
0.5660 PLN  

  1 NOK
0.4439 PLN  

  1 SEK
0.4179 PLN  

2018-03-16   054/A/NBP/2018
Przelewy24.pl

O firmie


Y5 Sp. z o.o. - Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży transportowej powstały serwisy taniePromy oraz tanieCargo, za pośrednictwem których mogą Państwo szybko i sprawnie kupić bilety pasażerskie oraz bilety cargo na promy. Bilety kupione w naszej firmie dają gwarancję bezpiecznej i komfortowej podróży do najważniejszych portów Morza Bałtyckiego i w rejony Morza Północnego. Dodatkowo wprowadziliśmy na lokalny rynek usługę mobilnej myjni parowej. Zgrany zespół i profesjonalne podejście do zapotrzebowań klienta dają szerokie możliwości rozwoju. Serwis taniaMyjnia ciągle się rozwija i rozbudowuje.

Nasze marki

  • Y5 Sp. z o.o.
  • tanieCargo.pl
  • taniePromy.pl
  • transport.fm

TT Line


TT Line to lider na rynku usług promowych na trasie Niemcy – Szwecja. Już od ponad 50 lat firma rozwija swoje kompetencje, stawiając na jakość i niezawodność. Oferuje szybkie, niedrogie i bardzo wygodne połączenia promowe przez Bałtyk. Dysponuje obecnie flotą 6 nowoczesnych statków typu ro-pax. Siatka połączeń TT Line tworzy most pomiędzy niemieckimi portami bałtyckimi: Rostokiem i Travemünde, a portem Trelleborg – najważniejszym terminalem promowym w południowej Szwecji. Oferując 14 rejsów dziennie, TT Line stawia na jakość, przystępne ceny i ekologię. Jest częstym wyborem dla wymagających i ceniących dobrą obsługę klientów.

 

Odejścia promowe z portu Świnoujście:

TT Line
Świnoujście » Trelleborg
 

Odejścia promowe z portu Trelleborg:

TT Line
Trelleborg » Świnoujście
 
 
Pobierz regulamin TT Line:  

drukuj
Unity line DFDS TT Line Scandlines Stena Line Color Line Fjord line Polferries Viking Line Tallink Silja Line Brittany ferries Faergen
grupa: Y5
To top