Tanie promy pasażerskie

Transport morski od wieków był jednym z najbardziej niezawodnych i najbezpieczniejszych form transportu a dzięki szybkiemu rozwojowi technicznemu czas podróży wciąż się skraca przy permanentnym wzroście komfortu pasażerów. Gęsta i ciągle rozwijana sieć połączeń promowych dookoła Morza Bałtyckiego oraz Północnego pozwala dotrzeć bez przeszkód z każdego miasta portowego do następnego.

Nasza firma współpracuje wyłącznie z armatorami których jednostki nawodne spełniają wyśrubowane standardy dotyczące bezpieczeństwa, komfortu i tempa podróży przy zachowaniu korzystnych cen biletów.  Oferujemy bilety takich przedsiębiorstw jak Unity Line, DFDS, Scandilines, StenaLine, Fjordline, Polferries, Tallink Silja Line, P&O, Irish Ferries, Faergen, TT-Line, Color Line, Brittany Ferries i Viking Line, cięgle rozbudowując ofertę przygotowaną dla naszych klientów.

Współpraca z tak szeroką bazą przewoźników pozwoliła nam otworzyć połączenia promowe między Polską a większością krajów Morza Bałtyckiego i Morza Północnego oraz między nimi samymi. W chwili obecnej wykupić można bilety na prom między Polską, Niemcami, Szwecją, Danią, Norwegią, Finlandią, Litwą, Łotwą, Estonią, Belgią, Holandią, Francją, Irlandią i Wielką Brytanią.

Podróżowanie promem oprócz tego że jest tańsze niż samolotem posiada też wiele innych zalet. Większość przewoźników umożliwia swoim pasażerom wjechanie na pokład swoim środkiem transportu więc podczas wakacji z rodziną nie trzeba rezygnować ze swobody poruszania się swoim własnym samochodem. Do tego z oczywistych względów nie występują tak uciążliwe ograniczenia bagażowe jakie są w transporcie lotniczym więc każdy klient może wnieść dowolną ilość bagażu podręcznego czy też zapakowanego w samochodzie. Transport zwierząt na pokładzie promu też nie stanowi problemu dopóki się przestrzega odnośnych punktów regulaminu.

Także komfort podróżowania promem jest wyższy niż innymi środkami transportu masowego. Duże przestrzenie oddane do dyspozycji klientom pozwalają na przyjemne spędzenie czasu w podróży. Większość promów zwłaszcza na dłuższych trasach wyposażona jest w kawiarnię i restaurację, często też znajdują się na pokładzie dyskoteki, bary  oraz kąciki zabaw dla dzieci. Jeżeli podróżni nie mają ochoty na żadną z tych aktywności mogą się relaksować na pokładzie podziwiając widoki i korzystając z pogody. Klientom o ograniczonej sprawności ruchowej podróż promem także powinna się wydać najbardziej komfortowa gdyż szerokie korytarze i przestronne pomieszczenia umożliwia im swobodniejsze poruszanie się niż na pokładzie samolotu bądź pociągu.

 

 

Czytaj więcej na naszych stronach:

- most Oresund - najdłuższy most Europy

 
drukuj

Szukaj połączenia osobowego:

Rejs z:
Rejs do:
 

 • Zamów bilet na prom
 • Zamów przejazd przez most Oresund

Kursy Walut

 •   1 EUR4.5447 PLN  
 •   1 GBP5.2861 PLN  
 •   1 USD3.7675 PLN  
 •   1 DKK0.6112 PLN  
 •   1 NOK0.4498 PLN  
 •   1 SEK0.4460 PLN  
2021-05-13   091/A/NBP/2021
Przelewy24.pl

Artykuły Informacyjne

Nasze marki

 • Y5 Sp. z o.o.
 • tanieCargo.pl
 • taniePromy.pl
 • transport.fm
2015-2021 © tanieCargo.pl Płatności obsługuje Przelewy24
To top