Szukaj połączenia osobowego:

Rejs z:
Rejs do:
 

  • Zamów bilet na prom

Kursy Walut


  1 EUR
4.2162 PLN  

  1 GBP
4.7778 PLN  

  1 USD
3.4214 PLN  

  1 DKK
0.5660 PLN  

  1 NOK
0.4439 PLN  

  1 SEK
0.4179 PLN  

2018-03-16   054/A/NBP/2018
Przelewy24.pl

O firmie


Y5 Sp. z o.o. - Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży transportowej powstały serwisy taniePromy oraz tanieCargo, za pośrednictwem których mogą Państwo szybko i sprawnie kupić bilety pasażerskie oraz bilety cargo na promy. Bilety kupione w naszej firmie dają gwarancję bezpiecznej i komfortowej podróży do najważniejszych portów Morza Bałtyckiego i w rejony Morza Północnego. Dodatkowo wprowadziliśmy na lokalny rynek usługę mobilnej myjni parowej. Zgrany zespół i profesjonalne podejście do zapotrzebowań klienta dają szerokie możliwości rozwoju. Serwis taniaMyjnia ciągle się rozwija i rozbudowuje.

Nasze marki

  • Y5 Sp. z o.o.
  • tanieCargo.pl
  • taniePromy.pl
  • transport.fm

Tanie promy pasażerskie


Transport morski od wieków był jednym z najbardziej niezawodnych i najbezpieczniejszych form transportu a dzięki szybkiemu rozwojowi technicznemu czas podróży wciąż się skraca przy permanentnym wzroście komfortu pasażerów. Gęsta i ciągle rozwijana sieć połączeń promowych dookoła Morza Bałtyckiego oraz Północnego pozwala dotrzeć bez przeszkód z każdego miasta portowego do następnego.

Nasza firma współpracuje wyłącznie z armatorami których jednostki nawodne spełniają wyśrubowane standardy dotyczące bezpieczeństwa, komfortu i tempa podróży przy zachowaniu korzystnych cen biletów.  Oferujemy bilety takich przedsiębiorstw jak Unity Line, DFDS, Scandilines, StenaLine, Fjordline, Polferries, Tallink Silja Line, P&O, Irish Ferries, Faergen, TT-Line, Color Line, Brittany Ferries i Viking Line, cięgle rozbudowując ofertę przygotowaną dla naszych klientów.

Współpraca z tak szeroką bazą przewoźników pozwoliła nam otworzyć połączenia promowe między Polską a większością krajów Morza Bałtyckiego i Morza Północnego oraz między nimi samymi. W chwili obecnej wykupić można bilety na prom między Polską, Niemcami, Szwecją, Danią, Norwegią, Finlandią, Litwą, Łotwą, Estonią, Belgią, Holandią, Francją, Irlandią i Wielką Brytanią.

Podróżowanie promem oprócz tego że jest tańsze niż samolotem posiada też wiele innych zalet. Większość przewoźników umożliwia swoim pasażerom wjechanie na pokład swoim środkiem transportu więc podczas wakacji z rodziną nie trzeba rezygnować ze swobody poruszania się swoim własnym samochodem. Do tego z oczywistych względów nie występują tak uciążliwe ograniczenia bagażowe jakie są w transporcie lotniczym więc każdy klient może wnieść dowolną ilość bagażu podręcznego czy też zapakowanego w samochodzie. Transport zwierząt na pokładzie promu też nie stanowi problemu dopóki się przestrzega odnośnych punktów regulaminu.

Także komfort podróżowania promem jest wyższy niż innymi środkami transportu masowego. Duże przestrzenie oddane do dyspozycji klientom pozwalają na przyjemne spędzenie czasu w podróży. Większość promów zwłaszcza na dłuższych trasach wyposażona jest w kawiarnię i restaurację, często też znajdują się na pokładzie dyskoteki, bary czy niewielkie sale kinowe. Jeżeli podróżni nie mają ochoty na żadną z tych aktywności mogą się relaksować na pokładzie podziwiając widoki i korzystając z pogody. Klientom o ograniczonej sprawności ruchowej podróż promem także powinna się wydać najbardziej komfortowa gdyż szerokie korytarze i przestronne pomieszczenia umożliwia im swobodniejsze poruszanie się niż na pokładzie samolotu bądź pociągu.

 

 

Czytaj więcej na naszych stronach:

- most Oresund - najdłuższy most Europy


drukuj
Unity line DFDS TT Line Scandlines Stena Line Color Line Fjord line Polferries Viking Line Tallink Silja Line Brittany ferries Faergen
grupa: Y5
To top