Szukaj połączenia osobowego:

Rejs z:
Rejs do:
 

  • Zamów bilet na prom

Kursy Walut


  1 EUR
4.2162 PLN  

  1 GBP
4.7778 PLN  

  1 USD
3.4214 PLN  

  1 DKK
0.5660 PLN  

  1 NOK
0.4439 PLN  

  1 SEK
0.4179 PLN  

2018-03-16   054/A/NBP/2018
Przelewy24.pl

O firmie


Y5 Sp. z o.o. - Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży transportowej powstały serwisy taniePromy oraz tanieCargo, za pośrednictwem których mogą Państwo szybko i sprawnie kupić bilety pasażerskie oraz bilety cargo na promy. Bilety kupione w naszej firmie dają gwarancję bezpiecznej i komfortowej podróży do najważniejszych portów Morza Bałtyckiego i w rejony Morza Północnego. Dodatkowo wprowadziliśmy na lokalny rynek usługę mobilnej myjni parowej. Zgrany zespół i profesjonalne podejście do zapotrzebowań klienta dają szerokie możliwości rozwoju. Serwis taniaMyjnia ciągle się rozwija i rozbudowuje.

Nasze marki

  • Y5 Sp. z o.o.
  • tanieCargo.pl
  • taniePromy.pl
  • transport.fm

Bilety na promy pasażerskie


Jeśli lubisz morze, ale chciałbyś poznać je z nieco innej strony niż zwykle skorzystaj z oferty zakupu biletu na morskie promy pasażerskie.

 

Ta wciąż nie całkiem popularna forma podróży pozwala na pokonywanie w komfortowych warunkach tras łączących miasta położone na oddalonych od siebie wybrzeżach mórz. Promy są często wykorzystywane jako środek komunikacji pomiędzy Ojczyzną a miejscem pracy, przez Polaków zarobkujących poza granicami naszego kraju. Stanowią także doskonały sposób transportu w czasie wypadów turystycznych.

 

Przeprawy promowe są z powodzeniem wykorzystywane na całym kontynencie europejskim. Stanowią doskonalą alternatywę wobec przemieszczania się poprzez komunikację lotniczą. Regularne linie promów pasażerskich funkcjonują na akwenach mórz: Bałtyckiego, Północnego oraz Śródziemnego (wraz z morzami przyległymi).

 

Zachęcamy do zakupu biletu na promy wyruszające z naszego kraju w kierunku północnej części kontynentu.

Promy z Polski kursują na stałych trasach łączących Trójmiasto i Świnoujście z miastami: Danii, Szwecji, Finlandii i Niemiec.

 

W naszej ofercie można znaleźć również szeroki wybór biletów na promy realizujące kursy praktycznie w całej Europie. Do najpopularniejszych należą trasy pomiędzy: Wielką Brytania i Francją; Wielką Brytanią i krajami Beneluksu; Wielką Brytanią i Irlandią; Hiszpanią i Balearami; Francją i Korsyką; Włochami i Sardynią oraz Sycylią; Włochami i Maltą oraz Tunezją; Grecją i Kretą; Niemcami i Norwegią.

 

Oferujemy konkurencyjne ceny i możliwość przeprowadzenia całego procesu zamówienia biletu za pośrednictwem sieci internet.

 

 

Czytaj więcej na naszych stronach:

- spedycja promem - czym jest spedycja


drukuj
Unity line DFDS TT Line Scandlines Stena Line Color Line Fjord line Polferries Viking Line Tallink Silja Line Brittany ferries Faergen
grupa: Y5
To top